واکنش رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران به خبر شهادت سردارش:

واکنش رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران به خبر شهادت سردارش:
خرداد 24, 1400
29 بازدید

واکنش رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران به خبر شهادت سردارش: « بسم ا… الرحمن الرحيم»   رهبر معظم انقلاب اسلامي با حضور در منزل سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، ضمن تفقد از خانواده شهيد، شهادت آن مجاهد مخلص و عالي‌مقام را تبريک و تسليت گفتند. حضرت آيت الله خامنه‌اي […]

واکنش رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران به خبر شهادت سردارش:

« بسم ا… الرحمن الرحيم»

 

رهبر معظم انقلاب اسلامي با حضور در منزل سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، ضمن تفقد از خانواده شهيد، شهادت آن مجاهد مخلص و عالي‌مقام را تبريک و تسليت گفتند. حضرت آيت الله خامنه‌اي با اشاره به اخلاص و فداکاري شهيد سليماني، فرمودند: حاج قاسم بارها و بارها در معرض شهادت قرار گرفته بود اما در راه خدا و انجام وظيفه و جهاد، از هيچ‌کس و هيچ چيز پروا نداشت.

رهبر انقلاب اسلامي، شهادت سردار سليماني به دست خبيث‌ترين افراد عالم يعني آمريکايي‌ها و افتخار آنها به اين جنايت را يک ويژگي ممتاز براي آن مجاهد شجاع برشمردند و خاطرنشان کردند: جهاد او جهاد بزرگي بود و خداوند نيز شهادت او را شهادت بزرگي قرار داد. اين نعمت عظيم بر حاج قاسم که شايسته آن بود، گوارا باشد.

خوشا به حال حاج قاسم که به آرزويش رسيد

ايشان با طلب نزول صبر و سکينه الهي بر دل خانواده سردار شهيد و دلهاي همه مردم ايران، افزودند: ديديد که مردم در شهرهاي مختلف کشور با چه جمعيت و ارادتي به خيابانها آمدند، مراسم تشييع را نيز خواهيد ديد، اين نعمتها مقابل چشم ما است تا ارزش شهادت را متوجه شويم. خوشا به‌حال حاج قاسم که به آرزويش رسيد، او شوق شهادت داشت و براي آن اشک مي‌ريخت و داغدار رفقاي شهيدش بود.

حضرت آيت ا… خامنه‌اي با تأکيد بر اينکه جهاد بيروني متکي به جهاد اکبر يعني جهاد دروني است، خطاب به دختر شهيد گفتند: همه مردم عزادار و قدردان پدر شما هستند و اين قدرداني در اثر اخلاص بزرگي است که در آن مرد وجود داشت، چرا که دلها به دست خداست و بدون اخلاص، دلهاي مردم اينگونه متوجه نمي‌شود. خداوند به همه ما و به همه ملت ايران عوض خير عنايت بفرمايد.

همچنين توييت حساب انگليسي رهبرعزيز انقلاب بعد از خبر شهادت سردار شهيد حاج قاسم سليماني چنين نوشت:

شمارش معکوس!

«بسم ا… الرحمن الرحيم»

شايد پنتاگون هيچگاه به مانند شرايط فعلي معناي واژه‌ي شمارش معکوس را درک نکرده باشد!

برچسب ها